0

Fiona Gllavica po vazhdon të jetë një prej aktoreve më të pëlqyera kosovare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër pasi u bë pjesë e serialit ‘Çka ka shpia’ me rolin e ‘Pajtesës’, përcjell ORAinfo.

Pajtesa nuk mungon as me postime të ndryshme nga jeta e saj në rrjete sociale.

Mbrëmë, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për iftar me të fejuarin dhe është pamja e saj ajo që merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE