0

Fiona Gllavica ka një kohë të gjatë që është një prej aktoreve më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Pajtesës’ në serialin shumë të njohur ‘Çka ka shpija’, përcjell ORAinfo.

Fiona jashtë nga seriali është e fejuar dhe vazhdimisht publikon foto me të fejuarin e saj.

E sonte, ajo ka postuar një foto ku shihet se për Shën Valentin, i fejuari i saj i bëri një dhuratë shumë të veçantë e të cilën ‘Pajtesa’ nuk hezitoi ta postojë në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE