0

Pajtesa del në kafe me djalë, ju ‘shkrijnë’ me pamjet.

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejt e ka marrë vetën.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka marë djalin në kafe.

E të dy lënë pa fjalë me pamjet.

SHPËRNDAJE