0

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër aktoret më të dashura për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAvip.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejt e ka marrë vetën.

Sot, ajo ka dalë për shëtitje me djalin, e me vete ka marrë edhe qenin e saj. /ORAvip/

SHPËRNDAJE