0

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAvip.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Në foton e fundit ajo ka publikuar djalin e saj, bashkë me gjyshin.

Duket se gjyshi është gëzuar shumë për vizitën e Lekës./ORAvip/

SHPËRNDAJE