0

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAvip.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Learta ditët e festës së Vitit të Ri po i kalon të nëna e saj, Drita.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqërinë e Dritës, kunatës së saj dhe një familjare të tyre.

E ajo që bië në sy është se ato në këtë postim shfaqen pa grim.

Sidoqifotë edhe kështu po duken goxha bukur. /ORAvip/

SHPËRNDAJE