0

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona dhe Blero janë duke planifikuar që gjatë verës të martohen.

E në foton e fundit të publikuar nga Afrona, ajo duket në gjendje jo të mirë. E pa grimosur, ajo duket person tjetër. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE