0

Agnesa Vuthaj është modelja nga Istogu që u bë e njohur për publikun që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania.

Ajo është një ndër modelet më të suksesshme, e që tani ka krijuar markën e me veshmbathje për femra, ‘Agnesa Vuthaj’, përcjell ORAinfo.

Agnesa këtë kohë po e kalon në Nju Jork, ku duket se po shijon shumë kohën atje.

Mirëpo sot, ajo ka postuar një fotografi në Instastory, ku shfaqet pa grim, por vëmendjen e merr veshaj e saj me ngjyra dhe shumë interesante. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE