0

Moderatorja e njohur, Kaltrina Mikushnica para një muaji u bë nënë për herë të dytë.

Ajo e pagëzoi vajzën e dytë me emrin, Mara dhe fotot e saj i kemi parë që në ditën e parë, përcjell ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet.

Ajo ka publikuar një foto ku thotë se nuk ka bërë ndërhyrje në foto. “Masi photoshop spo perdori, vendosa as filtër mos mi qit”, e ka përshkruar foton ajo.

Si zakonisht, edhe kësaj here Kaltrina është shfaqur shumë joshëse. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE