0

Agnesa Vuthaj është një prej modeleve më të suksesshme shqiptare.

Që nga viti 2004 kur u shpall Miss Albania, Agnesa u bë më e pëlqyera dhe më e përfolura në publikun shqiptar, shkruan ORAinfo.

Tani ajo ka hapur një markë të rrobave në emrin e saj, ‘Agnesa Vuthaj’.

Ajo është edhe shume aktive në rrjete sociale, dhe sot ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë pa grim dhe me flokë dredha-dredha. Ndonëse ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim, Agnesa duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE