0

Këngëtarja kosovare e shumë pëlqyer nga publiku për muzik e pastër që ka sjellë ndër vite po vazhdon të jetë e rrethuar me dashurinë e fansave.

Si përherë Gili është ajo e cila është përmendur tek këngëtaret që i ka rezistuar operacioneve plastike, duke qëndruar vetvetja në këtë aspekt.

Por, kohët e fundit Gili ka ngritur dilema se për ndërhyrje të tilla, gjë të cilën më pas e demantoi me një video.

Ajo ka realizuar një video ku tregon gjithë ecurinë e grimit dhe ndryshimin që pësoi pas tij, duke e konfirmuar se është fuqia e grimit për ndryshimin e madh të saj e jo ndërhyrjet.

Ndryshimi që pëson Gili gjatë grimit do t’iu lë pa fjalë. /ORAinfo/

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/giili-mp4″]

SHPËRNDAJE