0

Familja e Nystret Muqiqit dhe Merita Spahiut po vazhdon të jetë shumë e përfolur në media e në publik.

Ata janë prindër të tre fëmijëve dhe janë edhe gjyshër të një nipi e dy mbesave, përcjell ORAinfo.

Është Merita ajo që është më aktive në rrjete sociale e sidomos në instagram.

Sot, ajo ka publikuar foton më të ëmbël me Nystretin dhe me të cilën e uron atë për ditëlindje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE