0

Familja e Nystret dhe Merita Muqiqit është një ndër më të ëprfolurat në publikun dhe mediat shqiptare.

Ata u bënë shumë të komentuar sidomos pas martesës së djalit të tyre, Albatritit, përcjell ORAinfo.

Albatriti dhe nusja e tij, Egzona, tani janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave.

Para një muaji Egzona lindi binjakë dhe për këtë ajo me burrin, vjehrrën dhe vjehrrin, kanë qenë të ftuar të flasin në një emision.

E Nystreti e thotë për herë të parë që nuk mund ta përshkruaj ndjenjen që pati kur erdhën në jetë binjakët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE