0

Sot, këngëtari i mirënjohur, Nysret Muqiqi feston ditëlindjen.

E në këtë ditë të veçantë ai mori urime të shumta nga miq e familjarë, përcjell ORAinfo.

Në shtëpi atij i kanë bërë edhe një surprizë.

E tortën duket se ia ka prishur vajza e Egzonës dhe Albatritit ende pa e parë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE