0

Asli Enver është aktorja turke, dhe një ndër më të pëlqyerat jo vetëm në Turqi por edhe në vende të tjera.

Suksesi i saj arriti edhe në publikun sqiptar, e tek I cili u bë e njohur me rolin e saj të ‘Surejas’ në serialin shumë të pëlqyer turk ‘Nusja nga Stambolli’, përcjell ORAinfo.

Asli shquhet edhe me bukurinë dhe me elegancën e saj e që e reflekton në do paraqitje publike.

Por duket se i dashuri I saj, këngëtari i njohur, Murat Boz, e lë në hije atë me bukuri./ORAinfo/

SHPËRNDAJE