0

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Qëndresa ëshët mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar foton më të bukur të kunatës së saj për t’ia uruar ditëlindjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE