0

Xhevahirja është gruaja e Nexhatit, këngëtarit të njohur kosovar.

Tashmë ajo është mjaftë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Xhevahirja ësgtë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet vajza e saj e cila ka nxjerr gjuhën.

Duket se Nexhati dhe nusja e kanë ”llastuar” paksa atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE