0

U bë e njohur pas martesës me Shpëtimin.

Arta Desku është gruaja e moderatorit të njohur, Shpëtim Deskut.

Ajo tashmë është shumë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Arta është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka dalur bashkë me Shpëtimin dhe është veshur me shumë stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE