0

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe ën rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar për t’u rregulluar tek frizerja e pamja e saj pa grim mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE