0

Shpëtim Desku është tani një ndër moderatorët më të njohur dhe i cili karrierën e tij fillimisht e nisi si aktor.

Ai është shumë i pëlqyer dhe i përfolur në publik sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Shpëtimi është i martuar dhe gruaja e tij Arta është po aq e përfolur në publik sa edhe ai.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se në dorën e majtë ajo ka bërë një tatuazh, e që duket se kjo do ta ‘nervozojë’ Shpëtimin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE