0

Arta u bë e njohur si bashkëshortja e Shpëtim Deskut.

Ajo tashmë është shumë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Arta është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur e tëra në të zeza dhe po duket mjaftë mirë.

Ajo që bië në sy është se Arta ka veshur pantollona të lëkurës dhe po duket atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE