0

Besniku dhe Lolita janë shumë të dashur për publikun.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Lolita edhe pasi është bërë nënë, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të Besnikut, të cilin e ka fotografuar papritur.

“Loqkë”- është emri me të cilin ajo e quan Besnikun./ORAinfo/

SHPËRNDAJE