0

Remzie Osmani martoi djalin e hazretit.

Ata morën nusen me kurshq dhe sot pritet ta bëjnc dasmën e madhe, shkruan ORAinfo.

E ata që morën vëmendjen janë padyshim familja e Remzies.

Nusja e vëllait të saj Nexhatit u duk shumë bukur në dasmën e Gëzimes e Hamzës.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket shumë e lodhur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE