0

Remzie Osmani sot po marton djalin e saj të vetëm dhe për këtë ka organizuar dasëm madhështore.

Dasma po bëhet sipas traditave dhe tani ata kanë shkuar ta marrin nusen, përcjell ORAinfo.

E vëllai i Remzies, Nexhati ka publikuar foto para dhe gjatë nisjes.

Ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e gruas së tij në dimi e jelek./ORAinfo/

SHPËRNDAJE