0

Remzie Osmani, martoi djalin e vetëm.

Ata morën nusen me kurshq dhe sot pritet ta bëjnë dasmën e madhe, shkruan ORAinfo.

E ata që morën vëmendjen janë padyshim familja e Remzies.

Nusja e vëllait të saj Nexhatit u duk shumë bukur në dasmën e Gëzimes e Hamzës.

Edhe sot ajo ka shkuar tek frizerja e duket se do të rregullohet.

A thua për ku është nisuar ajo!?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE