0

Loredana është bashkëshortja e Mozzikut, reperit shumë të njohur kosovar.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të Hanës, të cilën e ka veshur shumë bukur.

Ndryshe, vajza e saj dhe e Mozzikut është një foshnje shumë simpatike./ORAinfo/

SHPËRNDAJE