0

Milot Llalloshi është këngëtari shumë i njohur kosovar.

Ai është pjesë e skenës muzikore shqiptare që një kohë të gjatë pa pauzuar asnjëherë, përcjell ORAinfo.

Miloti është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private krahas asaj profesionale.

Miloti është shumë aktiv edhe në rrjete sociale dhe sot ka publikuar disa foto ku shihet se ka shkuar në dasmë me gruan dhe e cila e veshur në dallam po i ‘sfidon’ të gjitha me bukurinë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE