0

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.

E vetëdijshme se ka vëmendjen e medieve roze, Belkiz bën postime të shpeshta në rrjetet sociale, shkruan ORAvip.

Në foton e fundit Belkiz dhe Miloti janë shfaqur bashkë me djalin e tyre.

Është zonja e cila mori tërë vëmendjen me pamjen e saj./ORAvip/

SHPËRNDAJE