0

Luljeta është bashkëshortja e Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një minifund e pallto.

Por, mënyra se si i ka kombinuar ato, nuk po duket shumë e duhur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE