0

Meda dhe Lulja janë çifti më i përfolur.

Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktiv ne rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime nga jeta e tyre.

Sonte Meda ka publikuar një foto bashkë me Lulën, ku po duken shumë të dashuruar.

Ajo që bie në sy është stili interesant i flokëve të Lulës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE