0

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAvip.

Pasi u bënë prindër, çifti janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar foton më të bukur të vajzës së saj./ORAvip/

SHPËRNDAJE