0

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Edhe pse shtatzënë, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me Ledrin dhe prindërit e tij, por afër ka vjehrrin.

Duket se me vjehrrin ka raporte më të mira, megjithëse edhe me vjehrrën e shohim shumë të afërt.

SHPËRNDAJE