0

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAvip.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar dhuratën e bukur që i ka bërë vajza e saj me rastin e 8 marsit./ORAvip/

SHPËRNDAJE