0

Nusja e Kemalit del në borë, mahnit të gjithë me pamjen.

Fahrije Evcen dhe Burak Ozcivit janë dy aktorë shumë të njohur dhe të pëlqyer turk.

Që të dy morën zemrat e publikut si në Turqi ashtu edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë prindër të një djali.

Fahrije dhe Burak janë tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, aktorja ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në borë, e me këtë pamje ka lënë pa fjalë të gjithë.

SHPËRNDAJE