0

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet me vëllaun e saj i cili qenka shumë i pashëm./ORAvip/

SHPËRNDAJE