0

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAvip.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Përmes pamjes së fundit ajo ka treguar se e nis ditën pranë djalit dhe burrit.

Tatuazhi i Goldit është ai që mori vëmendjen në këtë pamje./ORAvip/

SHPËRNDAJE