0

Marina vazhdon të jetë e dashur për publikun.

Ajo tashmë është edhe gruaja e reperit të njohur kosovar, Getoar Selimit, shkruan ORAinfo.

Marina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e ulur në shtratin e fjetjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE