0

Elvis Naçi është person shumë i dashur për të gjithë.

Elvisi nuk nguron që të jetë pranë publikut bashkë me të gjithë familjen e tij, të cilën e prezanton si gjënë më të vlefshme që mund të posedojë njeriu, shkruan ORAinfo.

Ai për të ndarë momentet më të bukura me gruan dhe fëmijët e tij shpesh përdor edhe rrjetet sociale ku ndiqet nga mijëra persona.

Së fundmi Elvisi ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me gruan e tij e cila po duket tejet bukur.

Zonja ҫdoherë di të bëjë kombinimin e duhur mes fustanave dhe shamive që vë në kokë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE