0

Djali i Remzies sonte po bën dasmë.

Ai u martua me Gëzime Krasniqin, një vajzë shumë e bukur, shkruan ORAinfo.

Nusja së pari shkoj në shtëpinë e burrit, ku bëri foto me familjarët.

Sonte ata kanë organizuar një dasmë të madhe, ku ka shumë të ftuar.

Dasma tashmë ka filluar e Remzia dhe Hamza hynë në sallë me surle e tupana./ORAinfo/

SHPËRNDAJE