0

Lola është gruaja e deputetit të njohur, Daut Haradinaj.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, përcjell ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me kunatën e saj dhe po duken shumë bukur.

Ajo që bie në sy, është stili i njëjtë i flokëve./ORAinfo/

SHPËRNDAJE