0

Besniku e Lolita u martuan pak kohë më parë.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Lolita edhe pasi është bërë nënë, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar tejet bukur.

Lolita është një femër shumë e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE