0

Vdekja e Arianit ishte rasti që tronditi të gjithë.

Merita është gruaja e tashmë të ndjerit Arian Dacit.

Ajo nuk po mund ta përballojë humbjen e burrit të saj, shkruan ORAinfo.

Merita po vazhdon të bëjë postime të shumta në Instagramin e saj.

E kaq ditë pas vdekjes së tij, ajo ka ndryshuar foton e profilit dhe ka vënë edhe mbiemrin Daci./ORAinfo/

SHPËRNDAJE