0

Lola dhe Anita Mucaj janë dy motrat shumë të njohura në mediat dhe publikun shqiptar.

Edhe më të njohura e më të komentuara u bënë pas martesës me Daut dhe Ramush Haradinaj, përcjell ORAinfo.

Ato komentohen shumë sidomos për veshjet e tyre plot stil.

Sot, ato kanë dalë bashkë, ndonëse që të dyja janë rregulluar shumë bukur, është Anita ajo që merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE