0

Sara dhe Ledri ka tash e disa javë që bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze të cilën e kanë quajtur Poemë Blu, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të shumta dhe të ndryshme.

Sara së fundmi ka publikuar një foto me vajzën, e ajo që bie në sy është se bukuroshja ende nuk ka arritur t’i heq kilogramët e tepër.

E kjo gjë është absolutisht normale pas lindjes./ORAvip/

SHPËRNDAJE