0

Futbollisti i mirënjohur, Granit Xhaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i pëlqyer në publik.

Ata janë përherë në qendër të medieve rozë sidomos me paraqitjet e tyre, shkruan ORAvip.

Çifti tani janë prindër të jnë vajze që e kanë pagëzuar me emrin Ayana.

Ata sërish po bëhen prindër. E Leonita ka publikuar një foto shumë të ëmbël në ditët e fundit të shtatzënisë.

E veshur me fustan të gjatë e të bardhë, barku i fryrë i saj merr gjithë vëmendjen.

Kaq shumë e ka zbukuruar shtatzënia bashkëshorten e Granitit. /ORAvip/

SHPËRNDAJE