0

Egzona është shumë e dashur dhe e njohur për publikun tonë.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi, shkruan ORAinfo.

Pak ditë më parë, ata u bën prindër edhe të dy binjakëve, një vajzë dhe një djalë.

Para lindjes, Egzona ishte shumë aktive në rrjetet sociale, por pas lindjes nuk është më.

Duket se Egzona ka nevojë edhe për pushim dhe përkushtim ndaj foshnjave të saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE