0

Besiana është motra e Gresës dhe vajza e Shkurte Fejzës.

Pak ditë pasi Gresa u martua, Besiana ka vendosur të ecë përpara me karrierën e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re.

Duket se edhe Besiana do të ndjek hapat e nënës dhe motrës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE