0

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAvip.

Luana ëstë tejet e përolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

E për t’u dukur buku duket se Luana shpenzon shuma të mëda parash.

Luana se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet duke darkuar.

Ajo që bie në sy është veshja prvokuese e Luanës, ndërsa ajo nuk ka hezituar që të dal në darkë edhe pa riçipeta. /ORAvip/

SHPËRNDAJE