0

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAvip.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur në një futsan nusërie.

Ajo që bie në sy është se Leonora në këto imazhe shfaqet pa reçipeta.

“Po nuk provove gjëra të ndryshme, kurrë nuk do ta dishë cilat janë me të mirat”, e ka përshkuar foton Leonora. /ORAvip/

SHPËRNDAJE