0

Motra e Afërdita Dreshaj pozon tërësisht e zhveshur.

Jehona Dreshaj është bërë e famshme krahë motrës së saj, Afërdita Dreshaj.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/aferdita-dreshaj-shkon-te-frizerka-per-t-u-rregulluar-ja-si-duket”]

Motra e modeles dhe këngëtares së njohur, ka pozuar e zhveshur para aparatit të fotografit të famshëm, Fadil Berisha.

Dreshaj ka nxjerrë në pah asetet e saj, dhe këtë e ka bërë pa fije turpi.

Padyshim, e gjithë kjo është bërë sa për famë.

SHPËRNDAJE